UPOZORNĚNÍ povídky 18+ vyskytuje se tu YAOI (MŮŽ X MUŽ)

Diary

Cesty Páně jsou nevyzpytatelné…

20. září 2012 v 11:09 | Ghita Marino
Což mě vůbec neomlouvá.Ale já se chci hrozně moc omluvit vám,že jsem tu nebyla no přez měsíc a něco.Opravdu se omlouvám,ale prázdniny rychle utekly a i když sem si říkala,že sem musim zajít nějak ktomu nedošlo.Užívala jsem si léto a prázdniny.Nechtělo se mi sedět za počítačem.A ted to bude ještě horší. Dodělávám třeták a budu dělat zkoušky.Pak planuji jet do německa kde hodlám nějakou dobu pobývat. Ale ted k věci dneska ukončím soutěž SONB.Bohužel.Ale zhodnotím jak dopadla anketa a odměny dostanete na novém blogu. Co se týče povídek tak ty pro nějakou dobu pozastavuju.Omlouvám se i SB ke kterým sem nechodila,ale hodlám to napravit. V podstatě hodlám začít uplně na novo a i novým blogem. Tak pokud si mě bude chtít nechat v sb tak pak napište na můj nový blog,který vám sem dám.Tak doufám,že se vám bude líbit :)

Oya oya hej hej ...

7. srpna 2012 v 21:58 | Ghita Marino
Ohayo lidi,omlouvám se,že jsme dneska nic nepřidala,ale bylo toho dneska nějak moc a nebyl čas.Byly jsme s mým mazlíčkem na kastraci,přečemž zjistili,že má slábý srdíčko respektivě že má šelest na srdci.Jsem z toho špatná..přece jen už mi zbyla je ona.Další naši dva psy(měli jsme 3 psy - 2 feny a psa),kteří umřeli ve věku 6 a 7 let na nádor v těle u kterých jsem musela být já a držet je když je uspávali na furt.Bylo to stresující.A ted nejstarší a můje nemilejší fenka by měla třeba umřít? To ne!!Nechci! Ne tak brzo.Je to teprve dva měsíce co nám umřeli ti dva a ted kdyby to byla i ona.Asi bych to psychycky nezvládla...:(

Ale pojdte se bavit o něčem jinem.Chci sem přidat filmy,český,anglický,německý apod..:)Tak doufám,že se vám to bude líbit :)

Horor,peklo,ráj? Určitě štěně :D

6. srpna 2012 v 1:05 | Ghita Marino
Ahojtě,nadpisu si určitě nevšímejte,stejně vám neřeknu důvod jeho původu :D
Jen jsem vám chtěla oznámit,že se tu událo spousta změn a taky,že zítra v 7:00 bude vyhlášení prvního kola SONB.Tak aby se učastníci podívali na výsledky,samozřejmně je i oběhnu a připomenu.Proto se jen nelekněte,že už neni kde hlasovat.Ukončila jsem 1.kolo a zítra tedy budou výsledky.
Jak jsem už mluvila o tech změnách,moji milé štěnátka...:D Určitě ste si povšimnuli,že přibyli nové rubriky,změna menu a taky nový layout.Zajmal by mě váš názor na něj.A taky jak už jsem psala v předchozím článku chci udělat anketu v,které budete hlasovat o nejlepší layot na mém blogu.
Tak jsem zvedavá jestli někdo se zůčastní a hlásne,který layout se mu nejvíce líbil .:)
No prozatím to vypadá,že by to mohlo být všechno.Jsem celkem unavená a chci si jít už lehnout.Zítra mám náročný den tak at sem vyspalá :D
Každopádně všem přeju kdo ještě nespí sladké sny plné štěnat :D

O jeden drb mín ..

4. srpna 2012 v 22:51 | Ghita Marino
Citátek: V živote stretneš dva druhy ľudí. Tých ktorí ťa zrazia na kolená, a tých, ktorí ti pomôžu vstať. No nakoniec, poďakuješ obom...
Jednou jsi nahoře a jednou spadneš dolu.Nneí to tak? Je. Pokud něco chceš musíš si zatim stát a jít tomu vpřed!Ukazat lidem,že na to máš bez ohledu na následky.Stejně si všichni musíme projít zkouškami,kdy vstoupneme nahoru a pak nás něco podrazí,ale my se musíme zvednout a jít dál.Padají nám pod nohy problemy, respektivě naše chyby,které nás srážejí na zem,ale i tak se přezně musíme dostat zpatky nahoru abychom pevně stali nohama na zemi.Tenhle týden pro mě byl jedna velká zkouška,vlastně skoro čtvrka těchto prázdnin,ale nevadí člověk si aspon uvědomí co dělá špatně a naopak co se naučil za nové zkušenosti.Momentálně mám doma peklo,které jsem si zpulky vytvořila i sama,ale nakonec neni mi pět a bude mi osmnáct.Nejsem malé dítě aby mě někdo káral za to co si dám s kámoškou k obědu nebo, že nesbíráme jabka když jsme to neslíbily.Ale to je ted fuk,o tom se bavit nechci.

Čím začít dřív? Omluvou nebo podlejzáním? :DOno je to vlastně jedno. Jen se chci omluvit,že jsme ted blog nějakou dobu zanedbávala,ale prostě nebyl čas,chut a prostor.Měla jsem tu kámošku Lucy a pak jsem byla já u nich a pak zase naopak.Takže nebyl čas abych tu byla,navíc nechtělo se mi trčet doma u Pořítače když se můžu bavit venku s kamarády a mít spousta jiných věci a nových zážitků.Navíc jsem i spokojena a jsem ráda,že jsem ji tu měla a hlavně jsme ráda,že jsme se po dlouhý době,co jsme se spolu nějak přestaly komunikovat,že už zase komunikum.
Totiž známe se od plenek,ale postupem času jsme se sebou přestávali mluvit.Jistě dřív jsme si každá o druhý mysleli,že jsme namyšlený a blablabla...Ale konečně je to jinak a jsem za to moc ráda,navíc je to super holka.Oblíbila jsme si ji.Hlavně pro ty okamžiky a dny s ní.Ted mi odjíždí na dva týdny na dovolenou s rodinou takže se neuvidíme,ale tím líp pro vás budu na vás mít víc času.Ale to neni to o čem jsem chtěla hovořit,vlastně jde jen o tu omluvu.Nic víc :)
Otázka: Co bude dál?? Tak to nevím ani já.Každopádně hodlám udělat nějaké nový Free layouty a taky se vrhnout na rubriku anime.Přemýšlím i o rubrice Manga,která je momentálně prázdná,ale nechci mít v tom zmatek takže asi tak.Navíc jsem vám před dávnou dobou slíbila nový díl povídky Čekám na Uznaní! Hodlám tedy dopsat druhý díl během dneška a zítřka. Taky bych se potřebovala podívat i na ostatní rubiky,ale to až časem,ted opravdu ne!
Taky jsem vás chtěla poprosit o menší laskavost.Jde o hlasování.Jsem ve dvou soutěží v jedné soutěži jsem u Naruto 109 v souteži SONZ (soutež o nej.. záporáka) jako Ghita*_* a to s Itachim.A v druhé soutěži jsem u Klarik33 a to v souteži SONC (soutež o nejlepší celebritu) a jsem tam s Kim JaeYong!! A taky jsem chtěla poprosit učastníky SONB na mém blogu aby si scháněli hlasy.První kolo bude končit 7-8.8 2012.Tak si je prosím schánějte a vy ostatní zas hlasujte pro blog,který se vám líbí nejvíc.
Máš nějaký článek, scan, grafiku, fotky
nebo si našel/a něco co tu ještě nemám?
Pokud se chceš stát tímto způsobem
mým pomocníkem, máš možnost právě
zde. Při každém příspěvku samozřejmě
zveřejním od koho to je. Pokud tě to
oslovilo, tak neváhej a pošli mi to
na: Miwaki@seznam.cz
Nestydte se a klidně mi posílejte vaše návrhy.Může to být cokoliv co se týče grafiky,anime,japonska,hudby apod :)..Budu jen ráda,když se zapojíte :)

Konečně doma :D

30. července 2012 v 0:45 | Ghita Marino
Ahojtě všichni ta konečně jsem doma a kámoša je proměnu zase u nás :D Se střídáme no :D Jinak to byl celkem zajmavý týden :D Ale tak nějak to všechno šlo :)Mimochodem doufám,že ted už budu mít víc času na blog i když tu mám kamošku,ale tak přece vás neoberu o články a tak ne :)
Mimochodem jsem se dostala do druhého kola v soutěži SONZ TADY můžete hlasovat pro Ghita s Itachim :)
Jinak konečně jdu uspořádat svoji soutež na kterou už čekají soutěžící :)Všem učastníkům se ozvu na blogy :)
Tak to je zatím vše :)

Nejsem tu ...

24. července 2012 v 17:05 | Ghita Marino
Ahoj omlouvám se,ale ted tu nějakou dobu nebudu,jsem pryč a nebudu mít čas na blog.Povídka se tedy odsouvá i se soutěží,kterou jsem chtěla včera chtěla odstartovat.
Omlouvám se tedy tím i sb,které nebudu obíhat a prosím nemažte si mě z sb :)
Arigato :)

Ty dny utíkají,jako proud vody...

18. července 2012 v 19:50 | Ghita Marino
Ach a už se píše datum 18.července 2012. Hrozné jsme už za čtvrkou prázdnin a příjde mi jako,že se nic neděje.Absolutně nic.Chci s tím něco udělat,ale nějak se mi to nedaří.Člověk si sotva uvědomí,že už je odpoledne a když se koukne na hodiny vidí skoro už 20:00 hodin.To je děsné. Příjde mi,že ty dny utíkají čím dál tím rychleji ani se člověk pořádně nenedachne. Ale dost o to. Jak se vám daří? U mě nooo mohlo by být i líp :)
Omlouvám se,že jsem na blog do tedka prděla od rána a nic nepřibylo,ale prostě nějak nebyla chut,navíc jsme měla náštěvu a tak.takže ani nebyl čas.Ale přísahám,že ted se to budu snažit vynahradit. Mimochodem chci dneska dopsat druhý díl povídky Čekám na Uznání!. Čtvtku už mám skoro napsanou takže ted už jen kousek.Možná ji sem dneska ještě hodím uvidím.Ale pokud bych ji sem dala ještě dneska tak to bude v hodně pozdních hodinách. Ted se chci vyhrnou na obrázky,grafiku a písničky :)
Takže zatím vše a hlášení konec.

PS:Vlastně mě napadlo,že bych mohla vyplnit takový dotazník jako dělá Lee Scarlett Yukio. Je to celkem zajmavé takže uvidíme :)

Oh my teeth...auu

17. července 2012 v 1:53 | Ghita Marino
To je snad nejhorší noc v tehlech prázdninách.Nemůžu spát a ještě k tomu mě bolej od rána zuby.To hell! :(
Tsss au.Fakt,že jo. Mno mimochodem mám dneska svátek tak jsem zvědavá kdo si z kamarádu vzpomene a z rodiny.Je to jen jméno takže to pro mě nic extra neznamená,ale i tak...každý člověk je rád,když si na něj někdo vzpomene.No,ale dost o mně.
Tedka jdu napsat aspon kousek druhého dílu k povídce Čekám na Uznání!
Tak snad se mi něco podaří vymyslet.
A omlouvám se,že jsem dneska nic nepřidala,ale nějak jsme neměla na nic náladu navíc jsem musela pomáhat se stěhováním nábytku v předsíni.
Zkusim ještě pohledat nějaké obrázky do gallerky a pak nevim,ale vím co budu dělat zítra(dnes už vlastně).Chci si přestěhovat pokoj.Jo vím je to asi měsíc co jsem ho stěhovala,ale i tak si ho chci zase předělat. :)A hlavně vyměnit koberec,tak doufám,že to pujde :) Zkusím dneska udělat ještě nějakou grafiku,ale nevim nevim,potřebovala bych se vyspat.Ono už je to dost blbý,když máte v sobě osmej prášek a nezabírá :-/ Fakt už nevím co mám dělat o.O
Ještě oběhnu SB a pak se vrhnu na ty věci co jsme slíbila?Napsala.No jinak to vypadá asi jako vše.Uvídime kdyby něco tak ještě napíšu :D
Tady máte jednu písničku,kteoru jsem si zamilovala. :) Jmenuje se Bosson - One in a Million. Snad se bude líbit .)

Úvod? Nač :D

11. července 2012 v 14:50 | Ghita Marino
Takže Ahojtě lidi :D Nebudu psát tu blbosti typu,že jsem tu nová a blablabla..
Protože nová tu nejsem.Vím jak to tu chodí apod.Hned vás UPOZORNUJI,že REKLAMY! Bez výjimky mažu a neodpovídám na ně!Jinak jméno mé je Ghita Marino co to v překladu znamená nemusíte vědět stejně tak jak se doopravdy jměnuju.Ale zkráceně mo říkejte Ghita.Bude mi 18 pro vás nepodstatná záležitost,ale tak nevadí,když to budete vědět.
Moje zajmy.Jsou moje,ale tak pár vám jich napíšu,HUDBA,ANIME,ASIJSKÁ HUDBA,KRESLENÍ,KAMARÁDI,ZVÍŘATA A miluju PŘÍRODU.
Nepohrdnu ani českou klasickou hudbou jako jsou třeba nedvědi.Jejich písničky mě uklidnují a dávají mi možnost soustředit se.
Další věc co by jste měli vědět je,že MILUJU YAOI a jsem jeho velký fanoušek!
NESNÁŠÍM doslova nesnáším celebrity typu,zac efron,justin biebet,hannah montana apod...Doufám,že vám je to jasné!
:D No a to je asi tak všechno,jen doufám,že se vám bude u mně na blogu líbit :)
 
 

Reklama