UPOZORNĚNÍ povídky 18+ vyskytuje se tu YAOI (MŮŽ X MUŽ)

Sametový vrah aneb neskutečný teror lidstva 1.díl

13. srpna 2012 v 18:42 | Ghita Marino |  Sametový vrah aneb neskutečný teror lidstva
Tak konečně vám sem můžu dát první díl povídky Sametový vrah aneb neskutečný teror lidstva.
Je to seiová povídka bude mít více seriíí.Tak snad se vám bude líbit.

:)


Je večer a já sedím s rodiči v obýváku a posloucháme večerní zprávy.Týkají se vetčinou,krádeží na pumpách,trafikách.Nebo i požárů,nehod a smrtelných úmrtí na silnících či pomluv celebrit.Ale poslední zpráva byla dlouhá.Týkala se sametového vraha,který vraždí na potkání,svoje oběti bud předtím uškrtí,znásilní nebo i zaživa rozpáře. Už je po třetí v televizi a policie ho ještě pořád nechytli.Takže vrah pořád pobíhá po svobodě a uniká spravedlnosti. Jsem syn ředitele FBI. Právě nastupuji jako nováček.Ale i přesto mám pár akciček s vrahama už za sebou.Přece jen několik případu FBI vyřešila díky mě.Díky mé inteligenci a mému výbornému postřehu.Dívali jsme se tedy na nové zprávy o tom případě a já si je zaznamenával ve své hlavě a do bloku.Když řekli,že náš sametový rozparovač aneb vrah svoji třetí osobu utrápil zaživa.Nejdřív si sním ano s klukem,kterému bylo teprve 14 let pohrál,znásilnil ho a pak ho pomalu a bolestivě mučel.Nejdříve mu začal strhávat kleštěmi nehty z rukou a nohou.Pak mu zlámal každý členek na prstu jednotlivě a nakonec je rozdrtil v kleštích.Odřízl mu obočí,pak rozřezal a nakonec vyřízl jak ovoce jeho rty.Pak se vrhnul na jeho uši,které mu pilkou rozříznul a následně nůžkami ostříhal.Vlasy mu vyškubal i s kůží .Jeho jazyk utrhl štípačkami na větve.Nakonec i když oběd ještě pořád žila a v ohromných bolestech tak nějakým způsobem ho ještě pořád udržoval ve vědomí.Zřejmě věděl jak nechat člověka při životě a zároveň nechat ho trpět. Pomalu z něj začal svlékat kůži strojkem na holení zřejmě. Byly to povrchové a zároveň místy dost hluboké rány.Pak se rozhodl,ale přistoupit k daleko horším metodám.zřejmě ho už to nebavilo a nakonec jeho přirození připálil a rozřezal i s varlatami, který leželi roztečený vedle těla,které bylo pohozené na místě kde to uvidí všichni.Rozlámal mu žebra. Přeřezal šlachy,uřízl mu hlavu a taky jako poslední zřejmě vydloubl oči. Pak ho nahého a rozkouskovaného pohodil na chodníku,kde ho každý mohl hned po ránu najít,Oči nechal vyvalovat vedle jeho hlavy a tak to bylo i s ostatními části jeho těla.

Bohužel pro nás pokaždé vybral jiný místo kde tělo nechal.I v jiných městech a vesnic.Tahle oběť byla zrovna na druhé straně republiky od nás.Pokaždé u těch částí byly křídou napsané různá čísla a jak jsem poznal z fotek místa činu, které mi ukazoval otec tak i latinské a římské písmena.A nakonec tam byla i čárka u každé oběti.U první to byla jedna u druhé dvě a u toho chlapce tedy částech z něj tři.Byly značené jako kruh,nedodělaný kruh a velký.Když mi to docvaklo.

"Mám to" vykřikl jsem přes celý obývák a otec s moji matkou a bratrem se na mě podívali.
"A co? Něco k případu?" ozve se hned matka.Musím říct,že její krása i v 40 letech prostě fascinující.Člověk by jí ani neřekl,že ji je už tolik.Stejně tak na tom byl i můj otec.
"Tati víš jak jsem tě upozorňoval na ty čáry u kterých jsem si myslel,že jste je udělali vy." Zeptám se a čekám na jeho odpověď a když mírně kývne,že ví tak mu řeknu na to k čemu jsem vlastně došel.
"Ted když se na to tak dívám,vychází z toho kruh.Nedodělaný kruh.Pokud počítám správně vychází to na pentagram.Zatím udělal jen tři čáry a pokud to člověk spočítá podle toho jak velké ty čáry dělá,tak mu zbývá ještě devět objetí.Což by znamenalo dokončení kruhu a dokreslení pentagramu.

Každou svoji oběť mučí a vraždí,ale podle zpráv z patologie svoje oběti nechává při vědomí aby zažili,ukrutnou bolest.Zřejmě musí vědět o hodně o medicíně.Přece jen normálního člověka,který není vzdělaný v zdravotnictví,kde se používají různé praktiky na to aby člověk neumřel či zůstal při operaci při vědomu.A navíc málo,které školy se specializují na latinu,kdež to ve zdravotnictví je ji hodně potřeba.A on tam píše latinu a řečtinu.Znamená to tedy,že ten člověk musí být hodně specializovaný na obor zdravotníka a je i vidět, že je dost inteligentní. Nenechává po sobě žádný stopy.Navíc když znásilní svoji oběť.."a v tu chvíli utichnu.Řekl jsme toho příliš a ani v rodině není dobré o tom moc mluvit.Hlavně když nevíte jestli to nemůže být jeden z nich.I když já věřím,že to z nich nikdo není.Doufám v to.

"A co dál?" řekne otec.A dívá se na mě pohledem "okamžitě mluv".
"Mohly bychom si o tom promluvit někde jinde,přece jen to není na stoprocentně jistý a jsou tam i dost choulostivé věci,které by maminka asi z mých úst slyšet nechtěla" řeknu a čekám na odpověď .Ale jistě,samozřejmě nechci moc roznášet klepy,které jsou zatím jen mé domněnky. I když je to rodina víme,že moje mamka a bratr jsou dost velký klepny.I když zatím k žádnému případu nic neřekli novinářům. Tak tohle je úplně o něčem jiném. Je to jeden z velkých případu při,kterém každý bude chtít vědět novinky o něm. A nemůžu si dovolit aby o tom věděl ještě někdo.

"Tak už mluv" vyzve mě a ani si neuvědomím,že jsme odešli do mého pokoje.Sednu si tedy na postel.A táta taky.
"
Takže jak už jsem říkal.Ten vrah znásilňuje sice svoje oběti,ale ani u jedné se nenašlo sperma ani žádné DNA.Může to tedy znamenat,že sice může používat kondom,ale ten by aspoň někam pohodil.Tam kde jsme ho nehledali např. hodně blízko objeti.Ale taky to může znamenat,že to nemusí být muž jako muž. Ale žena předělaná na muže,která sperma nevylučuje. A nebo používá jiné nástroje například vibrátor či jiné pomůcky pro sexuální potřeby. Ale taky není vyloučený,že to nemůže být muž a prostě neejakuluje.Tudíž by musel být ipotent. Další dedukce je,že to nemusí být člověk. Přece jen, který člověk má až tak silný žaludek na to aby se díval a dýchal smrad ze zkažené krve .Z vnitřností vytékající z těla. Navíc ty těla se pokaždé najdou v rozpoložení, že už nikdy v živote by je nikdo nedal do pořádku. Nevěřím na nadpřirozeno,ale mohl by to být lykantropik,který si myslí ,že se přeměňuje na vlkodlaka nebo i člověk posednutý představou, že člověk není a mění se třeba na upíra nebo jiné zvíře, které odjakživa straší v pohádkách a pověstech lidstva. Bohužel nemáme žádný stopy po, kterých bychom mohli jít.Možná,že když si spojíme různé dedukce a destrukce a tak dal,že se k něčemu dostaneme,ale problém je jak už jsem řekl, ten vrah nemusí být člověk a své náhodné oběti si nevybírá. Přece jen to,že ty lidi byly každý jiného pohlaví či věku a v jiných místech znamená,že spolu neměli nic společného." Skončím a dívám se na reakce otce,který se dívá na mě a zároveň přemýšlí nad celým případem. Je vidět, že ho děsí představa, že by to mohlo být i něco jiného než člověk. Ale zase důkazy nenaznačují vůbec nic.Ani otisky,sperma , prostě vůbec nic!.

"Možná, že máš pravdu. Prostě je to jen blázen, kterého musíme chytit a zavřít na zbytek života. Ale když si na začátku mluvil o tom pentagramu. Zvíře by ho asi těžko nakreslilo, či by si ho nějak dokázalo představit." Řekne. Přemýšlím to je sice pravda, ale zvířata ač si myslíme,že nejsou natolik chytří jako lidi tak je přesně opak. Oni hlavně neumí mluvit.V tom je jediný háček.V tom případě musíme vynalézt přístroj,který by se dokázal podívat zvířeti do hlavy a přečetl všechno co si myslí nebo vyděl.Jenže když tohle navrhnu budou si myslet, že jsem blázen já. Vrtá mi to hodně hlavou,ale nemůžu momentálně na nic přijít.Navíc zítra se jedeme podívat na místo vraždy.Třeba tam najdeme něco,něco co by nám mohlo pomoct.
"Myslím, že pro dnešek to už necháme být a uvidíme co bude zítra, chtěl bych už jít spát otče,pokud tedy dovolíš" a on opravdu šel. Ještě než jsem usnul napsal jsem si poznámky všeho co jsem řekl otcovi k případu. Vždycky to tak dělám a navíc nesmím na nic zapomenout. A tohle je jedna z pomůcek,který opravdu pomáhají.Navíc nikdy nevíte kdo vás zabije.Takhle aspoň můžou doma najít všechny moje zápisy. Doma o nich nikdo neví.

Ráno jsme vstávali opravdu brzy abychom na místě činu byly co nejdřív. Když jsme tam přijeli, byla tam už dávno policisti, kteří to tam hlídali a i policie městská. Přivítali nás a hned nám ukázali místo činu.
Všude byla spousta krve a taky i ty znaky. Nechali mě, abych se na to podíval.
Byla to opravdu hodně stará řečtina a latina. Přemýšlel jsem, co by to mohlo znamenat. Přece jen latina se dá přeložit, ale řecky jakože opravdu neumím.

Řekl jsem si o fotoaparát a vyfotil si věci, které mě opravdu hodně zaujali a možná i pomohly k pachateli. Nepochyboval jsem,že to stejně nikam nevede.Jen jsem se chtěl ujistit,že mám všechno zdokumentovaný a prohlídli.
"Majore Elricu,pojdte sem rychle.Něco jsme možná našli" vykřikne jeden z policajtů a mává na mě zběsile rukou. Hned k němu vykročím a zastavím se u něj.

"O co jde? " zeptám se a přikleknu a dívám se na vagl,který je pohozený na místě činu. Pochybuji,že by pachatel byl tak blbý aby tu nechal nedopalek od cigarety, ale projistotu ho tedy dám do sáčku a na prověření. Už jen kvůli tomu, že to našli kluci a měli aspon radost, když si myslí, že je to jeho a oni našli stopu. Zatím jse nikomu jinému neřekl o tom co jsem diskutoval s otcem včera a on se taky netvářil, že by to chtěl říct. Pokud to tedy nebyl "člověk" pochybuji,že by kouřil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tuk

Kuk 100% (29)

Komentáře

1 Hikari - san Hikari - san | Web | 13. srpna 2012 v 20:32 | Reagovat

Tak víme, že mě užije spíš na yaoi, ale musím říct, že se ti i tohle povedlo ! :) Násilný scény jsou taky hustý :D :), další díl a rychle !! :D máš co dělat, já jsem totiž netrpělivá ! :D ;)

2 klarik33 klarik33 | Web | 14. srpna 2012 v 14:33 | Reagovat

ahoj kdy bude to další kolo SONB?

3 klarik33 klarik33 | Web | 16. srpna 2012 v 21:27 | Reagovat

ahoj kdy bude další kolo SONB?napiš na blog díky :-)

4 klarik33 klarik33 | Web | 17. srpna 2012 v 10:46 | Reagovat

Ahoj je mi to líto ale vypadla jsi v SONC máš u mě diplomek za zúčastnění :-)

5 Kesie-chan Kesie-chan | 20. srpna 2012 v 11:04 | Reagovat

Mno , já nemám zrovna v lásce detektivky , a neusím vraždy a tak pokud zrovna sama někoho nevraždím , jak je u mě zvykem :D takže se neuraž ale další díly už asi číst nebudu... ale vypadá to zajímavě :)

6 Mao-chan Mao-chan | Web | 24. srpna 2012 v 16:00 | Reagovat

Gomene že sem dlouho nepsala jak se furt máš ?

7 naruto109 naruto109 | Web | 26. srpna 2012 v 17:05 | Reagovat

Ahoj u mě začalo další kolo SONZ poď se podívat jak si dopadla

8 klarik33 klarik33 | Web | 27. srpna 2012 v 16:25 | Reagovat

Ahoj nechceš se přihlásit do SONFilm?tadyk je přihláška: http://klarik33.blog.cz/1208/novaa-soutez#pridat-komentar :-)

9 klarik33 klarik33 | Web | 27. srpna 2012 v 20:18 | Reagovat

Ahoj dáš mi prosím hlásek tady?: http://lidushkag.blog.cz/1208/1-kolo-sonp-3#komentare jsem tak jako klarik33 s What makes you beautiful děkuju.Ráda oplatím  :-)

10 naruto109 naruto109 | Web | 3. září 2012 v 14:13 | Reagovat

ahooj tak uz jsem k tý soutěži přidala i anketu tak si začni shánět hlásky http://naruto109.blog.cz/1208/5-kolo-sonz-semifinale#komentare bude to trvat cca dva týdny plus mínus :))

11 naruto109 naruto109 | Web | 4. září 2012 v 21:18 | Reagovat

ahooj tak uz zase skola co :)) jak sis jinak uzila prazky??doufam ze dobre :))....tak zatim ahooj :)...u me je i oznam

12 Lee Scarlett Yukio Lee Scarlett Yukio | Web | 19. září 2012 v 19:53 | Reagovat

Ahoj, jsou u mě výsledky třídění :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama