UPOZORNĚNÍ povídky 18+ vyskytuje se tu YAOI (MŮŽ X MUŽ)

Čekám na Uznání! 2.díl

12. srpna 2012 v 18:20 | Ghita Marino |  Čekám na uznání!

Tak vám sem konečně dávám druhý díl povídky ČEKAM NA UZNANÍ! Snad se vám bude líbit a omlouvám se,že je to celkem krátký díl.Ale rozepsala jsem novou povídku.Neni tedy na žádný pár,ale o násilý,vraždech apod.Najdete ji v rubrice rozepsaný. Ještě dneska přidám první díl :)
A komentujte i tudle hlavně :D Jde to s tou povídkou totiž dost z kopce.Protože vím jaký bude konec,ale nevím jak bude pokračovat dál :Dpřed tím koncem myslím :D
Takže každý komentář a třeba i rada potěší :)


A zmlkne. Pak se jen usměje a obejme mě.


Majkl


"Ukaž" řekl jsem a natáhl se pro jeho text. Vlastně jsem se divil, že dokázal něco splodit.Za to moje hlava nedokázala vymyslet nic. Nevěděl jsem proč, ale bylo to tak. Jindy mi to jde samo od sebe a najednou to prostě nešlo. Viděl jsem, jak se ošil, když jsem si to začal číst. Musím uznat, že je to opravdu zajímaví, čím víc jsem si toho přečetl tím víc jsem hltal každý slovo. A nejvíc mě dostal fakt, že na konci znělo něco, co mě moc rozhodilo. Věděl jsem, že je to pro mě. Věděl jsem, že tohle je vlastně vyznání. Ale nevěděl jsem jak se k tomu mám postavit.
"
Takže říkáš,že" a nedopověděl jsem to.Jen jsem ho mlčky objal.Miloval jsem ho celou svou duší i srdcem,ale nemohl jsem. Nechtěl jsem mu ublížit. I když mi vyjádřil své pocity. Přece jen jsme kluci a navíc nechtěl jsem ho zničit. Všichni znali moji pověst "děvkaře" když to mám říct takhle. Vystřídal jsem tolik holek kolik dnů jsem na něj myslel. Chtěl jsem tím zabít čas,který bych jinak strávil každou myšlenkou na něj.Každým pohledem,který na mě vždycky hodil,když zjistil,že jsem se zase vyspal s jednou z milionu. Každý jeho pohled,záchvěv těla ve mně vzbuzovali až neuvěřitelnou touhu dotýkat se ho.Ale nemohl jsem.Ne nemohl,nechtěl jsem mu ublížit.Cítil jsem jak ztuhl a pak se uvolnil.Víc se na mě přitiskl a já věděl,že jsem v kocích.Že ať už to odmítám jakkoliv,tak to prostě přijde .Mírně jsem ho od sebe odtáhl a vzal jsem jeho bradu mezi palec a ukazováček.Donutil jsme ho podívat se mi do očí.A viděl tam touhu,touhou,která mi spalovala každý milimetr mého těla.Chtěl abych to udělal.Abych ho políbil.A tak jsem se rozhodl. Konečně,finito. Mazlil jsem se s jeho rty,nevynechal jsem ani jedinou část bez toho aniž bych ji neochutnal.Bylo to jen otírání rtu o rty.Ale nestačilo mi to,chtěl jsem víc.O hodně víc.Uvědomil jsem si to,když mi můj menší kamarád dole začal stoupat.Nečekal jsem tedy a začal jsem se s ním líbat.Pootevřel ústa a já to přijal jako pozvánku ke vstupu dál.Ochutnával jsem ho ústa ze vnitř.Každý centimetr,každou skulinku,jeho mrštný jazyk. Všechno. To všechno teď bylo moje.Přes všechny moje pro a proti,stejně vyhrál ten pocit,který to všechno převyšuje.Nevěděl jsme co je to za pocit.Tedy tušil jsme to,ale nechtěl jsem si to přiznat.Nakonec jsem vzdal všechno myšlení a užíval si pocit těch krásných rtů,který jsou teď jednom moje.

Pochvíli,která mi přišla nekonečná jsme se museli odtrhnout pro nedostatek kyslíku.Vynahradil jsem si to aspoň tím,že jsem sjel jazyk po jeho krčku až ke lícní kosti a začal mu tam vytvářet červený flíček,který jen tak nezmizí.Nakonec jsem se neochotně odrhl od jeho bělostné a krásné kůže. Podíval jsem se do jeho očích,které byly zavřené,ale když ucítil,že jsme se už od něho odtrhl,tak prudce otevřel oči a jeho už teď zrudlé tváře,zrudly ještě více.

Usmál jsem se na něj a dal jsem mu prozatím poslední pusu. Opravdu jen pusu. Dívali jsme se na sebe a nakonec se rozhodli už jít do našeho společného pokoje na naši škole.


Nastal večer a kluci, kteří právě vešli do svého pokoje se shodli na textu, který po cestě stvořili. Pak už jen každý zvlášť zalezli do vany a nakonec šli spát. I když bylo mezi nimi cítit dost velké erotické napětí, které se snažili ignorovat a nakonec ušli každý nad vlastními myšlenkami.Ráno když se probudili,usmáli se na sebe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vidíš tu hvezdičku?

* 100% (28)

Komentáře

1 klarik33 klarik33 | Web | 12. srpna 2012 v 18:38 | Reagovat

ahoj kdy bude další kolo SONB?

2 Hikari - san Hikari - san | Web | 13. srpna 2012 v 10:24 | Reagovat

haha :D Já to mám uplně přesně tak, jako ty... mám vymyšlený konec, maximálně nějaký útržky, ale nevím, co nacpat mezi to ! :D Ale je to krása... vážně nádherný díl *-* Honem ať už je tu další !! :)

3 Hikari - san Hikari - san | Web | 13. srpna 2012 v 10:25 | Reagovat

a hrozně se mi líbí, jak jsi rozepsala ten jejich polibek n_n

4 Ryuu L  ^^ Ryuu L ^^ | Web | 13. srpna 2012 v 18:35 | Reagovat

^_^ ďakujem, že si nejakým zvláštnym nedopatrením navštívila moj blog :DD.. ^^ vidím, že sa tu vyskytuje zasa jeden z ľudí, čo rád rovnako zvrhlé veci ako ja :D takže sa tu ešte musím popozerať! +_+

5 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 13. srpna 2012 v 18:39 | Reagovat

Zaujímavá poviedka :) inak ďakujem za hlas :)

6 Kesie-chan Kesie-chan | 20. srpna 2012 v 11:18 | Reagovat

Ouč.... to je kawaiozníí ^^ pokračuj, prosíííím moc prosííííí . Nevím proč, ále co to zas kecam... Vim proč se mi to tak líbí , protoe je to naprosto super a sladký najednou :3333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama