UPOZORNĚNÍ povídky 18+ vyskytuje se tu YAOI (MŮŽ X MUŽ)

Čekám na Uznání! 1.díl

12. července 2012 v 20:12 | Ghita Marino |  Čekám na uznání!
Tak jsem se rozhodla,že vám sem dám jednu z mojich rozepsaných povídek,které právě píšu.Konečně jsem dopsala první dil,tak se vám snad bude libit.
A komentáře by potěšily.Mimochodemvám sem dát panel těch dvou jak si je představuju :)

Letní den,slunce svítí,ptáčci zpívají.Rostliny otevírají své kvítí na slunečný paprsky.
Dnešní den žije tak jako předchozí.Je léto a děti mají velký prázniny.Jen jeden pár kluků sedí ve škole za lavicí a přemýšlí nad novými slovami do své písně.
Je jim horko a rádi by byly s ostatními venku,ale koncem týdne je čeká hudební festival na, který mají spíš musejí mít nový text,jinak by museli odstoupit a nesměli by hrát. Baví je hudba,stejně tak hraní na nástroje,milují jejich líbezný zvuk.Když prstami kmytají po strunách svých kytar.Každá struna jiná verze tonu. K tomu zpěv jednoho z nich. Rytmus i zpěv se tak spojí dohromady a zároven to zní dokonale.
A ted musejí napsat jeden z dalších textu.Vždycky je píše jeden nebo druhý a pak se dohadují, který a od koho použijí,ale nakonec se dohodnou. Aniž by si neuvědomovali,že to jejich škádlení se jim líbí víc než je zdrávo.
Včera večer jim,ale přišla zpráva,že musejí napsat společný text vyjadřující jejich pocity.Jejich touhy a sny.
Prý je to proto,že nakonci se vyhlašuje soutěž o nejlepší a nejprocítěnější text.
Jen jedna důležitá věta a napsali by nejlepší písen.Jenže jejich vztach je zvláštní jsou kamarádi,ale cítitli,že by od toho chtěli něco víc.Spíš od toho druhého čekají na něco co ještě nikdy ani jeden z nich neprojevil.Znají se tak dlouho,tak dlouho na to aby je to napadlo.Nebo možná jen neví jak to vyjádřit.Když se nakonec rozhodnou.
"Majkle co kdybychom každý zkusil něco a pak to dali do hromady pokud to bude dobrý?"
"Dobrej nápad, Andreji" odpovím a sleduji jak Andrej loví v báglu blog a tužku.
Konečně to našel a kousek si ode mě odsedl.Trošku mě to zamrzelo.Nevím proč,ale cítil jsem se zvláštně.Chtěl bych se ho dotýkat.Stát vedle něj,mluvit na něj.Slyšet jeho uznání za moje hraní či text. Cítit jeho rty na svých a u mého ucha jak mi šeptají,že mě miluje. Moment? CO,naco jsem to ted myslel? Bože už blouzním.Nejsem věřící,ale todle?
Když mě najednou začínájí napadat slova.
Cítím jsem Majkluv pohled na mých zadech,který se do mě zabodával jako kudla. Snažil jsem se to nevnímat,ale nedalo se to. Navíc když jsem se podíval na prázný papír, zamrazilo ve mně.Normálně už bych byl v půlce textu a ted? Nic! Absolutně nic.Mám v hlavě zmatek.
Přemýšlím nad tím jak čas bežel a my jsme se stali školními hvězdami.Užívali jsme si pozornost holek a závist kluků,ale poslední dobou to není ono. Holky už mě tolik nezajmají a už si jich skoro nevšímám i když se předemnou nakrucují a ukazují svoje bujné poprsí.
Toužím po nečem jiným. Toužím po úctě,po uznání,ale ne od rodiny,ne od fanoušků či spolužáku,ale od něj. Od Majkla. Jsme kamarádi víc než 12 let. Známe se od batolete.Ale nikdy jsme si neřeklim,že uznáváme jeden druhého.Tak nějak jsme to cítili,ale nahlad bychom to nikdy tomu druhému neřekli.Když tak nadtím přemýšlím napadají mě slova k textu.
Známe se už tolik let,
řekli jsme si už tolik vět.
Víme o sobě skoro vše,
prožili jsme spolu,
spoustu zážitků.

Jen jsme si nikdy neřekli,
jak moc jeden druhýho
miluje a toužime uznání od toho druhého.
Já vím,že se to nerýmuje,
ale nejde složit text v mých pocitech.
Nejsem Ainštain ani verš.
Jsem jen pouhý povaleč,
a tvůj dobrý kamarád.
Toužím po tvém uznání,
jako kdysi po tvém odpuštení.
Víš co jsem Ti provedl,
proto Ti chci říct,že jsem
Tvůj kamarád.

Díky Tobě vím,že
svět není tak černý jak se zdá.
A že zrovna Ty si moje uznání zasloužíš.
Miluji Tě,
avšak bojím se Ti to řict.
Koukal jsem na svůj text a přemýšlel.Nemohl jsem mu to dát přečíst.Když jsem si přečetl ještě několikrát,u posledních věty jsem se zarazil a líce mi zčervenali.Žmoulal jsem ten kus papíru v ruce a nevědel co si s tím počíst.Podíval jsem se po Majkoliv a když jsem spatřil jeho prázdný papír,usmál jsem se.Nevím proč,ale byl roztomilý,když si nevěděl rady. Nakonec jsem se odhodlal k něčemu co jsem netušil,že celou moji situaci obrátí vzhuru nohama.
"Majkle,už mám něco napsaný chceš se podívat?" zeptal jsem se a čekal až se na mně otočí. Což bylo okamžitě a tak rychle,že se div nepřevrátil z lavičky.Musel jsem se pousmát,když jsem viděl jak se na mě ublíženě podíval,za to,že jsem ho vylekal.
"Ukaž!" řekne a hrábne po mém textu. Chvíli přemýšlí, jestli si to má vůbec přečíst a nakonec mu zvědavost nedala a začal si číst text. Byl jsem malinko nervozní a ošil jsem se,když se jeho pohled zavrtal do mě.
"Co na to říkáš?" optal jsem se a radči nechal hlavu skloněnou.
"Hm." Odmlčel se a znovu se podíval na text,respektivě na poslední dvě věty.
"Takže říkáš,že …."..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naruto109 naruto109 | Web | 12. července 2012 v 21:16 | Reagovat

juuu me seto mooc libi a uz se tesim na dalsi diiilek :D:))) sup sup at uzje tu dalsi dil :)

2 Hikari - san Hikari - san | Web | 12. července 2012 v 23:17 | Reagovat

juu !! Dnes už to asi nezvládnu, ale zítra se na to vrhnu! Kdybys chtěla, zítra můžeš čekat taky další moje yaoi :)) na diplomek mi hoď nějakej hezkej yaoi pár ;) co chceš ty?

3 Hikari - san Hikari - san | Web | 13. července 2012 v 11:13 | Reagovat

uáááá!!!! Okamžitě další díl! :) krásný, je to takový romantický a má to děj, to se mi líbí :) já se taky snažím o děj, ale mám jen jednorázovky a jde tam jen o jedno no... :D ale byla bych ráda, kdyby sis mojí zbrusu novou povídku přečetla :) Ale tohle se fakt povedlo, koukej rychle psát ! :)

4 Kesie-chan Kesie-chan | 13. července 2012 v 12:53 | Reagovat

Juuu ,hned chci další díl :D je to strašně romantický a vůbec! :D Jaktože tu ještě neni ! :DD

5 Bara-chan Bara-chan | Web | 13. července 2012 v 14:12 | Reagovat

Krása :) Povídka se mi moc líbí, těším se na další díl, je to takové napínavé :)

6 Elfel Elfel | Web | 19. července 2012 v 22:18 | Reagovat

Pro BOHA!!! Tak.. to .. je. super. Hele píšeš strašně krásně! Fakt až děsivě krásně! Ale jestl iti můžu poradit, jestli tam nechceš chybky, piš třeba ve wordu ;). Ono to pak celý ten náááádherný dojem trošku narušuje, ale zase některé chybičky jsou vtipné :D Třeba já jsem si u toho bloG se píše bloK. To já s tím měl takové trable... já napsal notýsek xD, ale jak já jsem nad tím dumal.. šílené :D

Opakuji se BOŽÍÍÍÍÍÍÍ!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama